طراحی داخلی خانه های مدرن در دنیای امروز باعث شده که استفاده از چوب طبیعی در طرحی بسیار پرطرفدار و محبوب باشد. یکی از موارد استفاده از چوب طبیعی در دکوراسون خانه های مدرن استفاده از اسلب های چوبی است، این محصول چوبی را برای ساخت صفحات میز ناهار خوری و جزیره در طراحی آشپزخانه های مدرن مورد استفاده قرار می دهند. این متریال را از درختانی مثل گردو، سنجد، توت، راش، صنوبر، اقاقیا، بید و … می سازند و این تنوع به مشتری اجازه می دهد تا متناسب با نیاز و بودجه خود اسلب چوبی مورد نیاز خود را انتخاب کند. در تهیه این محصول چوبی باید به دو مورد توجه کنید: اول کیفیت عالی و دوم قیمت مناسب است. بهترین اسلب چوبی از درخت گردو تهیه می شود، اسلب ها بر اساس متر مکعب به فروش می رسند یعنی حاصل ضرب طول، عرض، ارتفاع برابر با قیمت هر متر مکعب از اسلب چوبی است، البته بعضی از اسلب ها به خاطر خاص بودنشان دانه ای به فروش می رسند.

موارد کاربرد اسلب چوب

اسلب های چوبی در تولید صفحه میز و مبلمان، کابینت، درب، دسته تفنگ، ابزار آلات موسیقی و اشیا چوبی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

روش تولید اسلب چوبی

برای تولید اسلب های چوبی ابتدا درختانی به قطر 2 متر را مورد استفاده قرار میدهند. تنه های درخت ابتدا به صورت طولی توسط اره رام که نوعی اره نواری است برش می خورند، سپس باید به ترتیب این مراحل را طی کنند: غرق آب کردن، رطوبت زدایی، کفتراشی، CNC ، پرداخت و سمباده کاری، فرآوری، رنگ کردن، رزین کاری و سپس اسلب های چوبی آماده بسته بندی و ارسال به مراکز فروش می شوند. البته اگر تنه درخت به صورت عرضی برش بخورد اسلب های چوبی کالباسی تولید می شوند که بیشتر در ساخت صفحات میز های عسلی مورد استفاه قرار می گیرند.

قیمت اسلب چوب

اسلب های چوبی یکی از فوق العاده ترین فراوده های چوبی می باشند این متریال زیبا، طبیعت و اصالت چوب را به رخ بیننده می کشد، البته لازم به ذکر است که هیچ اسلبی شبیه اسلب دیگر نیست. جهت خرید اسلب چوب و تهیه انواع اسلب چوب ارزان می توانید با کارشناسان ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید.