سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. یکی از برند های به نام در زمینه سنگ کورین شرکت ال جی کره می باشد که محصول خود را با نام تجاری هایمکس روانه بازارهای فروش در دنیا کرده است. سنگ کورین ال جی هایمکس، صفحات سخت و یکپارچه ای هستند که دارای کیفیت بالا و تنوع طرح و رنگ می باشند، این متریال بی نظیر با هر سلیقه ای سازگار است. سنگ کورین ال جی هایمکس بسیار به سنگ طبیعی شبیه است و دارای طرح های دانه درشت و دانه ریز می باشد همچنین از لحاظ رنگ بسیار ساده و طبیعی و خالص است.

کاربردهای سنگ کورین ال جی هایمکس

بیشترین مصرف سنگ کورین ال جی هایمکس در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین ال جی هایمکس دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین ال جی هایمکس

  • یکی از ویژگی های بارز سنگ کورین ال جی هایمکس، سطح یکپارچه واجرای بدون درز این متریال با ارزش است.
  • نبود تخلخل، سطح صاف و بدون درز سنگ کورین ال جی هایمکس باعث شده این محصول خاصیت ضد قارچ و باکتری داشته باشد و این متریال آنتی باکتریال باشد.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس بر خلاف دیگر محصولات این شرکت احتیاجی به روغن کاری و سیلر و … ندارد.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس ضد رطوبت است و خاصیت ضد لک دارد.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس در برابر حرارت بالا مقاوم است.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس در برابر مواد شیمیایی مقاوم است.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس قابلیت تعمیر دارد، برای همین طول عمر بالایی دارد.
  • سنگ کورین ال جی هایمکس قابلیت خمکاری و شکل پذیری بالایی دارد و شما می توانید حتی طرح های سه بعدی را با این متریال اجرا کنید.
  • آخرین ویژگی سنگ کورین ال جی هایمکس سازگاری این متریال با محیط زیست می باشد. در تولید سنگ کورین ال جی هایمکس از مواد اولیه پایدار استفاده می شود و مراحل تولید همگام با استاندارهای محیط زیست می باشد.

قیمت سنگ کورین ال جی هایمکس

شرکت ال جی کره، سنگ کورین خود را با نام تجاری هایمکس تولید و روانه بازار مصرف می کند. این سنگ زیبا و سازگار با محیط زیست بسیار از لحاظ ظاهر شبیه به سنگ طبیعی می باشد، جهت اطلاع از قیمت سنگ کورین ال جی هایمکس با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید. هدف کارشناسان ما در دفتر فروش راهنمایی شما عزیزان در انتخابی شایسته است.