ورق ام دی اف مخفف عبارت medium density fibreboard به معنی تخته فیبری با تراکم متوسط است. ورق ام دی اف نوعی فرآورده چوبی است که از ضایعات چوب یا خرده چوب که با رزین ترکیب می شود و در دمای بالا، تحت فشار زیاد توسط دستگاه پرس و تولید می شود، البته ترکیبات موجود در ورق ام دی اف باعث شده که این متریال با ارزش دارای مزایا و معایبی باشد. این فرآورده چوبی امروزه در صنعت کابینت، سرویس خواب و مبلمان بیشترین کاربرد را دارد. از نظر شباهت این متریال در بعضی موارد به نئوپان و فیبر شباهت دارد اما استحکام و فشردگی و ترکیبات چوبی آن باعث شده تا ورق ام دی اف از نئوپان و فیبر مزیت های بیشتری داشته باشد. شرکت تاپ لاین ایتالیا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده نسل جدید ام دی اف در بازار مصرف است، این شرکت محصول نهایی خود را با برند تاپ لاین تولید می کند. ورق های ام دی اف تاپ لاین با تنوع رنگی بالا در دو گروه مات و سینکرون تولید می شوند. از مزیت های ورق ام دی اف تاپ لاین به تراکم و استحکام بالا در کنار رنگ بندی بی نظیر و زیبا می توان اشاره کرد، ابعاد ورق های ام دی اف تاپ لاین 207 در 280 سانتیمتر و ضخامت 18 میلیمتر می باشد.

کاربرد ورق های ام دی اف تاپ لاین

ورق های ام دی اف تاپ لاین برای طراحی داخلی و آشپزخانه های مدرن، فضاهای اداری، صنعت مبلمان و سرویس خواب و درب و … مناسب و پرکاربرد هستند.

ویژگی های ورق ام دی اف تاپ لاین

  • ورق های ام دی اف تاپ لاین دارای خاصیت ضد خش هستند و در برابر خراشیدگی مقاومند.
  • عمر ورق های ام دی اف تاپ لاین بسیار بالا است.
  • ورق های ام دی اف تاپ لاین در برابر رطوبت مقاوم هستند.
  • ورق های ام دی اف تاپ لاین در برابر سایش مقاوم هستند.
  • کیفیت و دوام و عمر بالا در کنار قیمت مناسب از ویژگی های مهم ورق های ام دی اف تاپ لاین است.
  • ورق های ام دی اف تاپ لاین دارای تنوع رنگ و طرح بی نظیر و چشم نوازی هستند.
  • ورق های ام دی اف تاپ لاین دارای قابلیت برشکاری و طراحی می باشند و اجرای هر طرح و شکلی روی ورق های ام دی اف تاپ لاین امکان پذیر است.
  • قیمت مناسب یکی از ویژگی های مهم ورق ام دی اف تاپ لاین است.

قیمت ورق ام دی اف تاپ لاین:

شرکت تاپ لاین ایتالیا یکی از بهترین تولید کننده های ورق ام دی اف در دنیا می باشد. اگر قصد خرید این نوع ورق ام دی اف را دارید بهتر است بدانید که قیمت ورق ام دی اف تاپ لاین با تغییرات و نوسانات ارز متغیر است. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد ورق ام دی اف تاپ بلاین و همچنین قیمت این متریال با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.