ورق ام دی اف مخفف عبارت medium density fibreboard به معنی تخته فیبری با تراکم متوسط است. ورق ام دی اف نوعی فراورده چوبی است که از ضایعات چوب یا خرده چوب که با رزین ترکیب می شود و در دمای بالا، تحت فشار زیاد توسط دستگاه پرس و تولید می شود، البته ترکیبات موجود در ورق ام دی اف باعث شده که این متریال با ارزش دارای مزایا و معایبی باشد. این فراورده چوبی امروزه در صنعت کابینت، سرویس خواب و مبلمان بیشترین کاربرد را دارد. از نظر شباهت این متریال در بعضی موارد به نئوپان و فیبر شباهت دارد اما استحکام و فشردگی و ترکیبات چوبی آن باعث شده تا ورق ام دی اف از نئوپان و فیبر مزیت های بیشتری داشته باشد. نسل جدید ورق های ام دی اف که در دنیای امروز به جهت ایجاد طراحی های منحصر به فرد تولید و روانه بازار مصرف می گردند، متعلق به برند وان اسکین پرتغال است. ورق های ام دی اف وان اسکین در دو طرح مات و هایگلاس تولید می شوند، ابعاد این ورق ها در طول 285 سانتیمتر و عرض 122 سانتیمتر و ضخامت 18 میلیمتر می باشد، تعداد ورق های ام دی اف در هر پالت 20 ورق می باشد. ورق های ام دی اف مات وان اسکین دارای تنوع رنگ گسترده که شامل رنگ های اصلی و متالیک می باشند و از لحاظ طرح نیز شامل طرح سنگ و چوب هستند.

کاربردهای ورق های ام دی اف وان اسکین

ورق های ام دی اف وان اسکین برای طراحی داخلی و آشپزخانه های مدرن، فضاهای اداری، صنعت مبلمان و سرویس خواب و … مناسب و پرکاربرد هستند.

ویژگی های ورق ام دی اف وان اسکین

  • ورق های ام دی اف وان اسکین دارای خاصیت ضد خش هستند و در برابر خراشیدگی مقاومند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس وان اسکین دارای رویه ملامین و پلی گلاس هستند این روکش ها بر اثر نور و حرارت تغییر رنگ نمی دهند.
  • عمر ورق های ام دی اف وان اسکین بسیار بالا است.
  • لبه ها در ورق های ام دی اف وان اسکین بدون درز هستند در نتیجه آب و رطوبت به داخل آنها نفوذ نمی کند.
  • ورق های ام دی اف وان اسکین در برابر سایش مقاوم هستند.
  • ورق های ام دی اف براق وان اسکین دارای سطحی براق و درخشان هستند.
  • ورق های ام دی اف وان اسکین دارای روکش دو طرفه ملامینه هستند.
  • کیفیت و دوام و عمر بالا در کنار قیمت مناسب از ویژگی های مهم ورق های ام دی اف وان اسکین است.
  • ورق های ام دی اف وان اسکین دارای تنوع رنگ و طرح بی نظیر و چشم نوازی هستند.
  • ورق های ام دی اف وان اسکین دارای قابلیت برشکاری و طراحی می باشند و اجرای هر طرح و شکلی روی ورق های ام دی اف وان اسکین امکان پذیر است.

قیمت ورق ام دی اف وان اسکین

این نوع ورق ام دی اف نسل جدیدی از ورق های ام دی اف می باشد و برند وان اسکین متعلق به کشور پرتغال است. اگر قصد خرید این متریال را دارید بهتر است بدانید که این محصول وارداتی می باشد و قیمت آن با نوسانات بازار ارز رابطه مستقیم دارد. برای خرید ورق ام دی اف وان اسکین با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان در زمینه خرید و قیمت مناسب ورق ام دی اف وان اسکین راهنمایی نمایند.