ورق ام دی اف مخفف عبارت medium density fibreboard به معنی تخته فیبری با تراکم متوسط است. ورق ام دی اف نوعی فرآورده چوبی است که از ضایعات چوب یا خرده چوب که با رزین ترکیب می شود و در دمای بالا، تحت فشار زیاد توسط دستگاه پرس و تولید می شود، البته ترکیبات موجود در ورق ام دی اف باعث شده که این متریال با ارزش دارای مزایا و معایبی باشد. این فراورده چوبی امروزه در صنعت کابینت، سرویس خواب و مبلمان بیشترین کاربرد را دارد. از نظر شباهت این متریال در بعضی موارد به نئوپان و فیبر شباهت دارد اما استحکام و فشردگی و ترکیبات چوبی آن باعث شده تا ورق ام دی اف از نئوپان و فیبر مزیت های بیشتری داشته باشد.  یکی از انواع ورق های ام دی اف، ورق های ام دی اف با روکش پلکسی گلاس می باشند که به آنها ورق های ام دی اف هایگلاس می گویند. یکی از معروفترین برنده ای تولید کننده ورق های ام دی اف هایگلاس شرکت AGT ترکیه می باشد. این شرکت محصول خود را با نام شرکت AGT تولید و روانه بازار مصرف می کند. ورق های ام دی اف هایگلاس AGT در چهار گروه تولید می شوند.

گروه A : ساده

گروه B : طرح چوب

گروه C : طرح سه بعدی

گروه D : ساهارا (صحرا)

ورق های هایگلاس AGT بسیار با کیفیت و مستحکم هستند، این ورق های ام دی اف هایگلاس دارای تنوع طرح و رنگ زیادی می باشند. ابعاد ورق های ام دی اف هایگلاس AGT ، 122 در 280 سانتیمتر و ضخامت 16 میلیمتر تولید می شوتد روکش ورق های ام دی اف این برند از جنس PVC می باشد و تعداد ورق های ام دی اف هایگلاس در هر پالت 20 ورق است.

کاربرد ورق های ام دی اف هایگلاس AGT  

ورق های ام دی اف هایگلاس AGT برای طراحی داخلی و آشپزخانه های مدرن، فضاهای اداری، صنعت مبلمان و سرویس خواب و … مناسب و پرکاربرد هستند.

ویژگی های ورق های هایگلاس AGT

  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای خاصیت ضد خش هستند و در برابر خراشیدگی مقاومند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای رویه پلی گلاس هستند این روکش ها بر اثر نور و حرارت تغییر رنگ نمی دهند.
  • عمر ورق های ام دی اف هایگلاس AGT بسیار بالا است.
  • لبه ها در ورق های ام دی اف هایگلاس AGT بدون درز هستند در نتیجه آب و رطوبت به داخل آنها نفوذ نمی کند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT در برابر سایش مقاوم هستند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای سطحی براق و درخشان هستند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای روکش PVC هستند.
  • کیفیت و دوام و عمر بالا در کنار قیمت مناسب از ویژگی های مهم ورق های ام دی اف هایگلاس AGT است.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای تنوع رنگ و طرح بی نظیر و چشم نوازی هستند.
  • ورق های ام دی اف هایگلاس AGT دارای قابلیت برشکاری و طراحی می باشند و اجرای هر طرح و شکلی روی ورق های ام دی اف هایگلاس AGT امکان پذیر است.

قیمت ورق ام دی اف هایگلاس AGT:

ورق ام دی اف هایگلاس AGT یکی از معروفترین نوع ورق ام دی اف ترک موجود در بازار مصرف است. اگر قصد خرید ورق ام دی اف هایگلاس AGT را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.