سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. یکی از برندهای معروف در زمینه تولید سنگ مصنوعی کورین شرکت اسکیمار است که متعلق به کشور کره می باشد، این شرکت در سال های اخیر در زمینه تولید تراشه های سنگ مرمر با کیفیت بسیار فعال بوده است. همچنین شرکت اسکیمار در تولید سنگ کورین با استفاده از تکنولژی پیشرفته بسیار فعال بوده و توانسته در بازارهای داخلی و خارجی مثل هند، ژاپن و آمریکای شمالی و خاورمیانه جایگاهی ویژه نسبت به محصولات برندهای دیگر برای خود کسب کند.

کاربردهای سنگ کورین اسکیمار

بیشترین مصرف سنگ کورین اسکیمار در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین اسکیمار دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین اسکیمار

  • یکی از ویژگی های بارز سنگ کورین اسکیمار بافت و رنگ طبیعی و زیبای این متریال است.
  • فرآیند ساخت سنگ کورین اسکیمار باعث شده که این سنگ مصنوعی با طبیعت و محیط زیست سازگار باشد.
  • سنگ کورین اسکیمار دارای دوام و مقاومت بالا است.
  • سنگ کورین اسکیمار در برابر خط و خش و سایش مقاوم است.
  • سنگ کورین اسکیمار دارای سطحی صاف و بدون تخلخل است برای همین این سنگ ضد قارچ بوده و آنتی باکتریال است.
  • سنگ کورین اسکیمار قابل باسازی و تعمیر است و در صورت ایجاد خط و خش با اسکاچ بریته قابل تعمیر است.
  • مقاومت سنگ کورین اسکیمار در برابر حرارت و شکل پذیری آن باعث شده که این سنگ زیبا طی فرایند ترموفرمینگ در کار های هنری و تجاری مورد استفاده قرار گیرد.
  • سنگ کورین اسکیمار حرارت تا 100 درجه را تحمل میکند.
  • سنگ کورین اسکیمار دارای طول عمر بالا بوده و می توان برای چندین سال بدون اینکه ظاهر زیبای خود را از دست بدهد مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت سنگ کورین اسکیمار

سنگ کورین اسکیمار متعلق به کشور کره می باشد جهت اطلاع از قیمت این متریال با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.