یکی از مهمترین اجزای کابینت، پوشش روی کابینت است که به آن صفحه کابینت می گویند. در حال حاضر صفحه کابینت های موجود در بازار از لحاظ جنس و تنوع در طرح و رنگ بسیار متنوع هستند. استفاده و کاربرد بالای صفحه کابینت باعث شده که انتخاب این متریال بسیار با اهمیت و مهم باشد. برای انتخاب درست و مناسب ابتدا باید جنس صفحه کابینت را بشناسیم و ویژگی ها  متریال مورد نظر را بدانیم. یکی از انواع صفحه کابینت موجود در بازار صفحه کابینت SPL است  این نوع صفحه کابینت در دمای بالا و تحت فشار زیاد تولید می شوند، به همین خاطر است که صفحه کابینت های SPL دارای استحکام زیاد هستند. این متریال با ارزش اولین بار توسط برند Laviani در سال 2016 در نمایشگاه میلان رونمایی شد و در ایران عرضه این نوع صفحه کابینت در انحصار شرکت بازرگانی افراش پلاس است. اگر بخواهیم واژه سینکرونایز SPL را معنی کنیم باید بگوییم هماهنگی و تطابق طرح با برجستگی SPL است، صفحه کابینت spl از نسل جدیدی از ام دی اف های ملامینه ساخته می شوند که در این روش تولید، کاغذ ملامینه بر روی ام دی اف روکش می شود. تنها تفاوت قابل ذکر در انطباق برجستگی های، روی طرح کاغذ و عمق برجستگی ها در این این متریال با ارزش است.

کاربردهای صفحه کابینت SPL

پروسه تولید و ویژگی های بالای این متریال منحصر به فرد باعث شده که این متریال در اماکن زیادی قابل استفاده باشد. صفحه کابینت spl برای محیط آشپزخانه، دکوراسیون داخلی، کمد، تخت، دیوارپوش، پوشش سقف، انواع قفسه و صنعت مبلمان و … بسیار پرکاربرد است.

ویژگی های صفحه کابینت SPL

  • صفحه کابینت SPL خاصیت ضد آب و رطوبت دارد.
  • صفحه کابینت از نوع سینکرونایز دارای خاصیت ضد اشتعال است و در برابر دما و حرارت مقاوم است.
  • صفحه کابینت SPL دارای خاصیت ضد قارچ است و 97 درصد آنتی باکتریال است.
  • این نوع صفحه کابینت در برابر 22 نوع ماده اسیدی و شوینده قوی مقاوم است.
  • قابلیت برشکاری و ابزار خوری و نصب آسان یکی دیگر از ویژگی های این نوع صفحه کابینت است.
  • روش تولید این نوع صفحه کابینت باعث شده که این متریال با ارزش در بسیاری اماکن قابل استفاده باشد.
  • قیمت مناسب صفحه کابینت SPL یکی دیگر از ویژگی های این متریال بی نظیر است.
  • یکی دیگر از ویژگی های صفحه کابینت SPL وزن سبک آن است.

قیمت صفحه کابینت spl

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد صفحه کابینت سینکرونایز و اطلاع در مورد این نوع صفحه کابینت با مشاوران و کارشناسان ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید.