سنگ طبیعی امروزه بعد از صفحات چوبی طبیعی در صنعت کابینت و ساختمان بسیار پرکاربرد است. طرح و رنگ طبیعی موجود در سنگ طبیعی باعث شده در دکوراسیون آشپزخانه پرکاربرد و محبوب بوده و استفاده از این متریال طبیعی فضایی لوکس و زیبا در حین سادگی در فضای مورد نظر شما ایجاد کند. سنگ طبیعی شامل سنگ گرانیت و مرمر می شود که هر یک از این سنگ های طبیعی دارای ویژگی ها و معایبی می باشند. وجود طرح و رگه های طبیعی در کنار رنگ و بافت زیبا در این متریال باعث شده که این صفحه طبیعی جایگاه ویژهای در صنعت طراحی و کابینت داشته باشد. استحکام و مقاومت بالای سنگ طبیعی در مقابل رطوبت و دما و خاصیت آنتی باکتریالی آن در کنار زیبایی و قیمت مناسب باعث شده که این محصول طبیعی طرفداران خود را در کنار متریال های دیگر در بازار رقابتی حفظ کند. استفاده از سنگ طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه فضایی لوکس و چشم نواز ایجاد می کند در عین حال حس آرامش و زیبایی با محیط پیرامون خود می بخشد. سعی ما بر این است که این محصول طبیعی را به شما معرفی کنیم و نقاط ضعف و قوت موجود در سنگ طبیعی را برای شما بیان کنیم در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران ماهر ما در دفتر فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را در انتخابی درست و شایسته راهنمایی کنند.

سنگ طبیعی گرانیت

سنگ گرانیت متریالی طبیعی است که از طبیعت بدست می آید. این سنگ طبیعی وزیبا با طرح ها و رنگ طبیعی و درخشش خاص می تواند به بیننده در فضای آشپزخانه شما حس زیبایی و آرامش را القا کند. سنگ گرانیت دارای استحکام و مقاومت بالایی است این سنگ طبیعی در مقابل مواد شوینده مقاوم است و ضد رطوبت و ضد قارچ است برای همین جزء متریال های آنتی باکتریال محسوب می شود. سنگ گرانیت در مقابل خراشیدگی و خط و خش مقاوم است و دمای بالا را تحمل می کند. سطح صاف سنگ گرانیت باعث شده که نظافت آن بسیار آسان باشد درست است که در مقابل لک چربی و سرکه حساس است اما اگر این نوع لکه ها را سریع تمیز کنید آثاری روی سنگ باقی نمی ماند. بعد از لکه پذیری تنها عیب این متریال با ارزش این است که قابل تعمیر نیست چون این متریال طبیعی است بر اثر آسیب نمی توان آن را تعمیر کرد. با تمام ویژگی ها و معایبی که برای شما بیان کردیم این سنگ طبیعی بسیار زیبا و چشم نواز است و با رعایت بعضی موارد و نگهداری درست می توان از آن در فضای آشپزخانه و یا سرویس های بهداشتی استفاده کرد.

سنگ طبیعی مرمر

یکی دیگر از انواع سنگ طبیعی موجود در بازار سنگ مرمر است، این سنگ زیبا بسیار پرکاربرد است و مطابق با هر سلیقه ای می باشد. سنگ مرمر دارای طرح و رگه های طبیعی است همین خصوصیات باعث زیبایی و خاص بودن این متریال طبیعی است. تنوع رنگ در سنگ مرمر در کنار رگه ها و اشکال طبیعی موجود در این سنگ طبیعی باعث محبوبیت زیاد آن در بازار فروش سنگ های طبیعی شده است. یکی از ویژگی های سنگ مرمر مقاومت بالا در مقابل رطوبت و حرارت بالا است اما این سنگ زیبا معایبی هم دارد. سنگ مرمر در برابر ضربه و خط خش و خراشیدگی فاقد مقاومت است و قابلیت تعمیر را ندارد و بسیار لکه پذیر است. با تمام مزایا و معایبی که برای سنگ مرمر بیان کردیم اما این سنگ طبیعی به خاطر قیمت مناسب و زیبایی فوق العاده بسیار پرطرفدار است و با رعایت بعضی نکات انتخاب شایسته ای برای آشپزخانه و سرویس های بهداشتی می باشد.

قیمت سنگ طبیعی

سنگ های طبیعی به خاطر رنگ و وجود رگه های طبیعی برای افرادی که دنبال زیبایی طبیعی هستند مناسب است انرژی و حسی که سنگ طبیعی در فضای پیرامون شما ایجاد می کند باعث گرمی محیط زندگی شما می شود و حس آرامش را به فضا ومحیط زندگی شما القا می کند. اگر به دنبال یک متریال زیبا و لوکس هستید و می خواهید از متریال های طبیعی در فضای زندگی خود استفاده کنید. حتما با مشاوران و کارشناسان ماهر ما در این زمینه تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنند و شما را با با کیفیت ترین نوع سنگ طبیعی موجود در بازار آشنا نمایند و از قیمت به روز این محصول طبیعی در بازار آگاه سازند. هدف کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش آشنایی و انتخاب شایسته شما عزیزان است.