سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. سنگ کورین هارکس یکی از برندهای مطرح در بازار فروش سنگ کورین می باشد، این متریال با ارزش از ترکیب سه لایه ام دی اف 16 میل و روکشی از جنس کورین با درصد آکریلیک بالا با ضخامت سه میلیمتر ساخته شده است. صفحات سنگ کورین هارکس بعد از ساخته شدن تا شماره 3000 سمباده و پولیش می شوند و صفحات برای اینکه ضد آب و رطوبت شوند با روکش کورین با درصد پایینی از آکریلیک با هدف کاهش قیمت کوتینگ می شوند. صفحات سنگ کورین هارکس در طول 366 سانتیمتر و عرض 60 الی 65 سانتیمتر و ضخامت 4 میلیمتر تولید می شوند.

کاربردهای سنگ کورین هارکس

بیشترین مصرف سنگ کورین هارکس در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین هارکس دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین هارکس

 • سنگ کورین هارکس دارای ویژگی های سنگ کورین خام می باشد.
 • سنگ کورین هارکس به خاطر وجود چسب رزین در فرآیند ساخت در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم است برای همین در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
 • سنگ کورین هارکس به خاطر روند تولید بسیار مقاوم است برای همین برای استفاده به عنوان صفحه کابینت در آشپزخانه مناسب است.
 • سنگ کورین هارکس ضد رطوبت و لک است.
 • سنگ کورین هارکس به خاطر سطح صاف و یکپارچه و بدون تخلخل خاصیت آنتی باکتریال دارد و ضد قارچ و جرم است.
 • وجود آکریلیک در سنگ کورین هارکس باعث شده این متریال خاصیت اجرای خمکاری و قرینه سازی را با استفاده از آبجوش داشته باشد.
 • سنگ کورین هارکس قابلیت اجرای سطوح بدون درز و یکپارچه را با استفاده از چسب مخصوص و همرنگ را دارا می باشد.
 • سنگ کورین هارکس قابلیت تعمیر و ترمیم در صورت ایجاد خط و خش را دارا می باشد.
 • سنگ کورین هارکس تا دمای 85 درجه سانتیگراد را تحمل می کند.
 • سنگ کورین هارکس نسبت به برند های دیگر قیمت مناسبتری دارد.
 • سنگ کورین هارکس خاصیت شبتابی دارد.

قیمت سنگ کورین هارکس

سنگ کورین هارکس یکی از برندهای مطرح در بازار فروش سنگ کورین می باشد، این متریال با ارزش از ترکیب سه لایه ام دی اف 16 میل و روکشی از جنس کورین با درصد آکریلیک بالا با ضخامت سه میلیمتر ساخته شده است. صفحات سنگ کورین هارکس بعد از ساخته شدن تا شماره 3000 سمباده و پولیش می شوند و صفحات برای اینکه ضد آب و رطوبت شوند با روکش کورین با درصد پایینی از آکریلیک با هدف کاهش قیمت کوتینگ می شوند. صفحات سنگ کورین هارکس در طول 366 سانتیمتر و عرض 60 الی 65 سانتیمتر و ضخامت 4 میلیمتر تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت سنگ کورین هارکس با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان را در انتخابی شایسته راهنمایی کنند.