صفحه کابینت HPL

صفحه کابینت hpl با نام لاتین high pressures laminate به معنی لمینت با فشردگی بالا است. این نوع صفحه کابینت از روکش کاغذی روی مغزی نئوپان یا ام دی اف تولید می شود. البته امروزه فقط ازمغزی ام دی اف در تولید صفحه کابینت hpl استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده روکش اچ پی ال شامل لایه های سلولزی و رزین فنولیک است، استفاده از رزین باعث ایجاد استحکام و فشردگی بالا در این متریال شده است. البته یکی دیگر از فواید رزین موجود در صفحه hpl این است که محصول را در برابر جریان الکتریسیته نارسانا کرده و باعث شده که ضد اشتعال شود. صفحه کابینت hpl دارای تنوع طرح و رنگ زیادی است و در برابر رطوبت و دمای بالا بسیار مقاوم بوده و در برابر خراشیدگی و خط و خش مقاوم است. صفحات hpl در طول 360 یا 410 سانتیمتر و عرض استاندار 30 و 40 و 50 و 60 و 65 و 90 سانتیمتر و با ضخامت 32 و 48 و 70 میلی متر تولید می شوند، البته در عرض سفارشی 120 سانتیمتر به صورت یک یا دو لب گرد هم تولید و به بازار عرضه می شوند.

موارد کاربرد صفحه hpl:

صفحه hpl به خاطر کیفیت بالا و داشتن استحکام و تنوع در طرح و رنگ امروزه در صنایع زیادی مورد توجه قرار گرفته است که به چنه نمونه از آنها اشاره می کنیم. بیشترین موارد استفاده از صفحه hpl در صنعت کابینت سازی می باشد همچنین در صنعت مبلمان، رویه میز و صنعت کفپوش هم بسیار پرکاربرد است. این متریال با ارزش دارای ویژگی های زیادی است که آنها را برای شما بیان می کنیم.

ویژگی ها و مزایای صفحه کابینت hpl:

سطح صاف و فشرده

استحکام و مقاومت بالا و ضد ضربه است

تنوع در طرح و رنگ

مقاومت در برابر رطوبت و دمای بالا

مقاومت در برابر بخار و ترک خوردگی

مقاوم در برابر خط و خش و خراشیدگی

مقاوم در برابر مواد شوینده و اسیدی ضعیف

ضد لک و ضد قارچ و ضد جرم و آنتی باکتریال است

نارسانا در برابر الکتریسیته و ضد اشتعال است

طول عمر بالا

نظافت آسان

روش های نگهداری از صفحه کابینت hpl:

صفحه کابینت hpl با اینکه ضد رطوبت است و دمای بالا را تحمل میکند، اما باید در نگهداری از این صفحه کابینت بعضی از نکات را رعایت کرد. رطوبت زیاد و دمای بالای 135 درجه سانتیگراد به صفحه کابینت hpl آسیب وارد می کند همچنین قرار دادن ظرف داغ و یا فلز مذاب باعث آسیب جدی به این صفحه کابینت می شود. بهتر است صفحه کابینت hpl در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگیرد چون باعث تغییر رنگ آن می شود. توصیه دیگر در مورد صفحه کابینت hpl استفاده از تخته برش در زمان برش مواد غذایی است تا خط و خش و خراشیدگی روی سطح صفحه کابینت hpl وارد نشود.

روش نظافت صفحه کابینت hpl:

نظافت سطح صفحه کابینت hpl به خاطر سطح صاف و بدون تخلخل بسیار آسان است. این نوع صفحه کابینت با اینکه نسبت به شویند های اسیدی ضعیف مقاوم است اما بهتر است از شوینده های غیر اسیدی و رقیق شده برای نظافت استفاده شود. بهترین شوینده برای نظافت سطح صفحه کابینت آب و صابون است.

صفحه کابینت hpl به خاطر طول عمر و استحکام زیاد در صنعت کابینت سازی بسیار پر کاربرد است. این نوع صفحه کابینت احتیاجی به آبکاری و پرداخت کاری ندارد دارای تنوع زیاد در طرح و رنگ است و با سلیقه بیشتر افراد مطابقت دارد برای همین می تواند بهترین گزینه برای آشپزخانه منزل شما باشد. ما شما را با صفحه کابینت hpl آشنا کردیم و سعی کردیم ویژگی ها و کاربردهای صفحه کابینت hpl را برای شما بیان کنیم و روش نگهداری و نظافت این متریال با ارزش را به شما آموزش دهیم.

قیمت صفحه کابینت hpl

شما می توانیم برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر در مورد قیمت صفحه کابینت اچ پی ال با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را درمورد قیمت این صفحه کابینت راهنمایی کنند و قیمت به روز این نوع صفحه کابینت را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.