سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. یکی از برند های ایرانی مطرح در زمینه تولید سنگ کورین شرکت سازان پارس می باشد، این شرکت محصول خود را در گذشته با نام سوپر استون تولید و روانه بازار فروش کرده است. اما در حال حاضر این برند با تغییراتی در ساختار خود از لحاظ تغییر در کیفیت محصول و تغییر مدیریت، تغییر در قیمت و فروش و تغیییر نام برند خود به فابریون مشغول به تولید و فعالیت است.

کاربردهای سنگ کورین سوپر استون

بیشترین مصرف سنگ کورین سوپر استون در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش، شیت، نقوش حاشیه، سقف کاذب، کفپوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین سوپر استون دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین سوپر استون

  • یکی از ویژگی هلی سنگ کورین سوپر استون تنوع طرح و رنگ در این متریال است.
  • سنگ کورین سوپر استون صفحات صاف و یکپارچه و بدون تخلخل هستند.
  • کورین سوپر استون در برابر رطوبت و آب مقاوم است.
  • سنگ کورین سوپر استون خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری دارند برای همین این محصول آنتی باکتریال است.
  • کورین سوپر استون قابل ترمیم و تعمیر است.
  • قیمت ارزان این محصول نسبت به برند های دیگر یکی از ویژگی های بارز این متریال است.
  • سنگ کورین سوپر استون در برابر مواد شوینده مقاوم است.

قابلیت ابزارخوری، فرم پذیری، خمکاری و سوراخکاری یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین سوپر استون است.

قیمت سنگ کورین سوپر استون

یکی از برندهای ایرانی مطرح در زمینه تولید سنگ کورین شرکت سازان پارس می باشد، این شرکت محصول خود را در گذشته با نام سوپر استون تولید و روانه بازار فروش کرده است. اما در حال حاضر این برند با تغییراتی در ساختار خود از لحاظ تغییر در کیفیت محصول و تغییر مدیریت، تغییر در قیمت و فروش و تغیییر نام برند خود به فابریون مشغول به تولید و فعالیت است. جهت اطلاع از قیمت سنگ کورین سوپر استون با دفتر فروش ما تماس حاصل فرماید، هدف کارشناسان و مشاوران ما راهنمایی شما عزیزان در انتخابی شایسته است.