سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. سنگ کورین تکسانیت یکی از برند های مطرح در زمینه سنگ کورین می باشد، این برند متعلق به شرکت گلستان بلور می باشد. این شرکت از سال 1383 شروع به کار کرده است و در سال 1386 با نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته در زمینه تولید سنگ کورین یکپارچه و تولید روشویی و ظرفشویی از جنس سنگ کورین یکپارچه و هم رنگ با صفحات آشپزخانه  تولید و شروع به کار کرده است. سنگ کورین تکسانیت شامل 100 درصد آکریلیک می باشد و این صفحات یکپارچه در طول 368 و عرض 76 سانتیمتر و ضخامت 12 میلی متر تولید و عرضه می کند، سنگ کورین تکسانیت دارای 100 طرح و رنگ می باشد.

کاربرد سنگ کورین تکسانیت

بیشترین مصرف سنگ کورین تکسانیت در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین تکسانیت دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین تکسانیت

  • سنگ کورین تکسانیت دارای تنوع طرح و رنگ بسیار می باشد.
  • سنگ کورین تکسانیت قابلیت خمکاری و برشکاری و اجرای اشکال منحنی را دارا می باشد.
  • یکی از ویژگی های مهم سنگ کورین تکسانیت سازگاری این محصول با محیط زیست می باشد.
  • سنگ کورین تکسانیت ضد آب و ضد قارچ می باشد و خاصیت آنتی باکتریال دارد.
  • سنگ کورین تکسانیت دارای سطحی صاف و یکپارچه و بدون تخلخل است.
  • این سنگ مصنوعی در برابر حرارت مقاوم است و نور را از خود عبور می دهد.
  • سنگ کورین تکسانیت دارای استحکام و طول عمر بالا می باشد.
  • آخرین ویژگی سنگ کورین تکسانیت اجرای بدون درز این محصول با ارزش می باشد.

قیمت سنگ کورین تکسانیت

سنگ کورین تکسانیت یکی از برند های مطرح در زمینه سنگ کورین می باشد، این برند متعلق به شرکت گلستان بلور می باشد و در زمینه تولید سنگ های کورین یکپارچه و هم رنگ با صفحات آشپزخانه در بازار مصرف ایران پیشتاز است. جهت اطلاع از قیمت سنگ کورین تکسانیت باکارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.