ورق ام دی اف مخفف عبارت medium density fibreboard به معنی تخته فیبری با تراکم متوسط است. ورق ام دی اف نوعی فرآورده چوبی است که از ضایعات چوب یا خرده چوب که با رزین ترکیب می شود و در دمای بالا، تحت فشار زیاد توسط دستگاه پرس و تولید می شود، البته ترکیبات موجود در ورق ام دی اف باعث شده که این متریال با ارزش دارای مزایا و معایبی باشد. این فرآورده چوبی امروزه در صنعت کابینت، سرویس خواب و مبلمان بیشترین کاربرد را دارد. از نظر شباهت این متریال در بعضی موارد به نئوپان و فیبر شباهت دارد اما استحکام و فشردگی و ترکیبات چوبی آن باعث شده تا ورق ام دی اف از نئوپان و فیبر مزیت های بیشتری داشته باشد. یکی از شرکت های ایرانی که با تکنولوژی پیشرفته در صنعت تولید ورق های ام دی اف با روکش ملامین در ایران مشغول به کار است شرکت آذران چوی کیمیا است. این شرکت ورق های ام دی اف ملامینه خود را در ابعاد 183 در 366 سانتیمتر و ضخامت 8، 25 میلیمتر و با تنوع بیش از 50 رنگ تولید و روانه بازار مصرف می کند. ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا دارای روکشی برجسته و برفی می باشد، این ورق های ام دی اف ملامینه دارای کیفیت و استحکام بالایی هستند.

کاربرد ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا

ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا برای طراحی داخلی و آشپزخانه های مدرن، فضاهای اداری، صنعت مبلمان و سرویس خواب، پارتیشن، دیوارپوش و … مناسب و پرکاربرد هستند.

ویژگی های ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا

  • ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا دارای خاصیت ضد خش هستند و در برابر خراشیدگی مقاومند.
  • ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا دارای رویه ملامین و پلی گلاس هستند این روکش ها بر اثر نور و حرارت تغییر رنگ نمی دهند.
  • عمر ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا بسیار بالا است.
  • لبه ها در ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا بدون درز هستند در نتیجه آب و رطوبت به داخل آنها نفوذ نمی کند.
  • ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا در برابر سایش مقاوم هستند.
  • ورق های ام دی اف براق آذران چوب کیمیا دارای سطحی براق و درخشان هستند.
  • ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا دارای روکش ملامینه برجسته و برفی هستند.
  • کیفیت و دوام و عمر بالا در کنار قیمت مناسب از ویژگی های مهم ورق های ام دی اف آذران چوب کیمیا است.

قیمت ورق ام دی اف آذران چوب کیمیا

یکی از شرکت هایی که در ایران در زمینه تولید ورق ام دی اف ملامینه با تکنولوژی پیشرفته مشغول به کار می باشد، شرکت آذران چوب کیمیا است. جهت اطلاع از کیفیت و قیمت انواع ورق های ام دی اف ملامینه شرکت آذران چوب کیمیا با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.