سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. برند تیسان یکی از برندهای معروف ایرانی است این برند متعلق به شرکت تیسان چوب ایرانیان می باشد، این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 با تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه آغاز کرد. شرکت تیسان چوب ایرانیان پس از سال ها تلاش و کسب تجربه در حال حاضر یکی از برند های مطرح در بازار چوب و تولید سنگ مصنوعی در ایران می باشد.

کاربردهای سنگ کورین تیسان

بیشترین مصرف سنگ کورین تیسان در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین تیسان دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین تیسان

  • یکی از ویژگی های اصلی سنگ کورین تیسان اجرای طرح بدون درز می باشد.
  • از ویژگی های دیگر سنگ کورین تیسان تنوع رنگ و طرح در این متریال بی نظیر است.
  • وجود سطح صاف و بدون تخلخل یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین تیسان است.
  • سنگ کورین تیسان ضد آب و ضد قارچ و آنتی باکتریال است.
  • سنگ کورین تیسان قابلیت خمکاری و ایجاد اشکال منحنی را دارا می باشد.
  • قابلیت تعمیر و ترمیم یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین تیسان است.
  • خط و خش ایجاد شده بر روی کورین تیسان با پولیش قابل ترمیم است.
  • سنگ کورین تیسان دارای دوام و طول عمر بالا می باشد.

قیمت سنگ کورین تیسان

سنگ کورین را در بازار با نام برندهای تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. برند تیسان یکی از برندهای معروف ایرانی است این برند متعلق به شرکت تیسان چوب ایرانیان می باشد. جهت اطلاع از قیمت این متریال با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما را در جهت انتخابی شایسته با قیمتی مناسب راهنمایی کنند.