سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. برند آتیستون یکی از برندهای ایرانی در زمینه سنک کورین می باشد این برند صاحب نام متعلق به شرکت بهین ساخت الوند می باشد. شرکت بهین ساخت الوند در سال 1385 سنگ مصنوعی خود را بر پایه رزین و با تکنولژی بالا تولید و روانه بازار مصرف کرد. سنگ کورین آتیستون در دو سری اکونومی و پرمیوم تولید و روانه بازار می شود، نوع اکونومی دارای کیفیت معمولی و ارزان قیمت است و نوع پرمیوم دارای کیفیت بالا و تنوع رنگ و طرح بسیار و قیمت نسبتا بالا است.

کاربرد سنگ کورین آتیستون

بیشترین مصرف سنگ کورین آتیستون در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین آتیستون دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین آتیستون

  • یکی از ویژگی های اصلی سنگ کورین آتسیتون اجرای طرح بدون درز می باشد.
  • از ویژگی های دیگر سنگ کورین آتیستون تنوع رنگ و طرح در این متریال بی نظیر است.
  • وجود سطح صاف و بدون تخلخل یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین آتیستون است.
  • سنگ کورین آتیستون ضد آب و ضد قارچ و آنتی باکتریال است.
  • سنگ کورین آتیستون قابلیت خمکاری و ایجاد اشکال منحنی را دارا می باشد.
  • قابلییت تعمیر و ترمیم یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین آتیستون است.
  • خط و خش ایجاد شده بر روی سنگ کورین آتیستون با پولیش قابل ترمیم است.
  • سنگ کورین آتیستون دارای دوام و طول عمر بالا می باشد.
  • سنگ کورین آتیستون در برابر دما مقاوم است.

قیمت سنگ کورین آتیستون

شرکت بهین ساخت الوند یکی از بزرگترین تولید کننده های سنگ کورین در ایران است. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. جهت اطلاع از قیمت سنگ کورین آتیستون با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرماید، هدف ما راهنمایی شما عزیزان در انتخابی شایسته است.