سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. برند کورین کومه که متعلق به شرکت کومه سبز آرمانی است یکی از برندها ایرانی می باشد، این شرکت محصول خود را در صفحات یکپارچه با نام سنگ کورین کومه یا نیکا به بازار فروش عرضه می کند. شرکت کومه سبز آرمانی در سال 1380 در زمینه سنگ مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرده است.

کاربردهای سنگ کورین کومه

بیشترین مصرف سنگ کورین کومه در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین کومه دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین کومه

  • سنگ کورین کومه در برابر حرارت تا دمای 212 درجه سانتیگراد مقاوم است.
  • سنگ کورین کومه در برابر آب مقاوم است، این سنک صاف و بدون تخلخل در برابر رطوبت مقاوم است این سنگ مصنوعی خاصیت ضد قارچ دارد و آنتی باکتریال دارد.
  • سنگ کورین کومه خاصیت ضد لک در برابر آب و روغن دارد.
  • سنگ کورین کومه دارای تنوع رنگ و طرح بالایی دارد.
  • سنگ کورین کومه قابلیت خمکاری و ایجاد اشکال منحنی را دارا می باشد.
  • قابلییت تعمیر و ترمیم یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین کومه است.
  • خط و خش ایجاد شده بر روی کورین کومه با پولیش قابل ترمیم است.
  • سنگ کورین کومه دارای دوام و طول عمر بالا می باشد.

قیمت سنگ کورین کومه

برند کورین کومه که متعلق به شرکت کومه سبز آرمانی است یکی از برندها ایرانی می باشد، این شرکت محصول خود را در صفحات یکپارچه با نام سنگ کورین کومه یا نیکا به بازار فروش عرضه می کند. اگر قصد خرید این متریال با ارزش را دارید با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید، هدف ما انتخاب شایسته شما عزیزان است.