سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که از ترکیب پلیمرهای آکرلیک و مواد معدنی تولید می شود. برای تهیه این سنگ مصنوعی مخلوط پلیمر و مواد معدنی را داخل کارخانه داخل قالب های مخصوص ریخته و به این ترتیب سنگ کورین را تولید می کنند. این سنگ مصنوعی و مهندسی شده را در بازار با نام برند های تولید کننده آن می شناسند، هر برند از نظر ترکیب مواد در تولید سنگ کورین با برند دیگر متفاوت است همین امر باعث شده که این سنگ مصنوعی با قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد. یکی از برندهای مطرح در بازار، برند هانکس می باشد این شرکت کره ای سنگ کورین با کیفیت و بدون تخلخل تولید و به بازار عرضه می کند. ترکیبات اصلی سنگ کورین هانکس شامل آلومینای تری هیدرات، رزین آکریلیک و رنگدانه به همراه ژلی استر می باشد. روش تولید سنگ کورین هانکس از مخلوط رزین آکریلیک و پلی استر با پودر بوکسیت و رنگدانه تولید می شود و سپس دما تا 60 درجه سانتیگراد بالا برده شده و بعد مواد خرد شده در ورق ها و اشکال برش داده می شوند. ابعاد سنگ کورین هانکس 366* 76 سانتیمتر و ضخامت 12 میل می باشد و قیمت آن بر اساس دانه بندی آن مشخص می گردد و دارای 78 نوع رنگ می باشد.

کاربردهای سنگ کورین هانکس

بیشترین مصرف سنگ کورین هانکس در مصارف خانگی مثل صفحه کابینت، دیوار پوش و سرویس بهداشتی است البته در مراکز تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، هتل ها، رستوران ها و … هم بسیار پرکاربرد است. سنگ کورین هانکس دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است، این متریال زیبا و فوق العاده ویژگی ها و مزایای زیادی دارد که باعث شده در بازار بسیار محبوب باشد.

ویژگی های سنگ کورین هانکس

  • یکی از ویژگی های اصلی سنگ کورین هانکس اجرای طرح بدون درز می باشد.
  • از ویژگی های دیگر سنگ کورین هانکس تنوع رنگ و طرح در این متریال بی نظیر است.
  • وجود سطح صاف و بدون تخلخل یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین هانکس است.
  • سنگ کورین هانکس ضد آب و ضد قارچ و آنتی باکتریال است.
  • سنگ کورین هانکس قابلیت خمکاری و ایجاد اشکال منحنی را دارا می باشد.
  • قابلییت تعمیر و ترمیم یکی دیگر از ویژگی های سنگ کورین هانکس است.
  • خط و خش ایجاد شده بر روین کورین هانکس با پولیش قابل ترمیم است.

سنگ کورین هانکس دارای دوام و طول عمر بالا می باشد.

قیمت سنگ کورین هانکس

یکی از برندهای مطرح در بازار، برند هانکس می باشد این شرکت کره ای سنگ کورین با کیفیت و بدون تخلخل تولید و به بازار عرضه می کند. ترکیبات اصلی سنگ کورین هانکس شامل آلومینای تری هیدرات، رزین آکریلیک و رنگدانه به همراه ژلی استر می باشد. روش تولید سنگ کورین هانکس از مخلوط رزین آکریلیک و پلی استر با پودر بوکسیت و رنگدانه تولید می شود و سپس دما تا 60 درجه سانتیگراد بالا برده شده و بعد مواد خرد شده در ورق ها و اشکال برش داده می شوند. ابعاد سنگ کورین هانکس 366* 76 سانتیمتر و ضخامت 12 میل می باشد و قیمت آن بر اساس دانه بندی آن مشخص می گردد و دارای 78 نوع رنگ می باشد. برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه قیمت سنگ کورین هانکس با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی نمایند.