ورق ام دی اف مخفف عبارت medium density fibreboard به معنی تخته فیبری با تراکم متوسط است. ورق ام دی اف نوعی فرآورده چوبی است که از ضایعات چوب یا خرده چوب که با رزین ترکیب می شود و در دمای بالا، تحت فشار زیاد توسط دستگاه پرس و تولید می شود، البته ترکیبات موجود در ورق ام دی اف باعث شده که این متریال با ارزش دارای مزایا و معایبی باشد. این فرآورده چوبی امروزه در صنعت کابینت، سرویس خواب و مبلمان بیشترین کاربرد را دارد. از نظر شباهت این متریال در بعضی موارد به نئوپان و فیبر شباهت دارد اما استحکام و فشردگی و ترکیبات چوبی آن باعث شده تا ورق ام دی اف از نئوپان و فیبر مزیت های بیشتری داشته باشد. یکی از برندهای مطرح در تولید ورق های ام دی اف شرکت اسکین ایتالیا می باشد، این شرکت ورق های ام دی اف مستحکم با قابلیت انعطاف پذیری بالا در جهت نیاز طراحان تولید و روانه بازار مصرف می شوند. ورق های ام دی اف اسکین بسیار زبیا هستند و قابلیت اجرای هر طرح و شکلی را برای طراح فراهم می کنند. ابعاد ورق های ام دی اف اسکین عرض 270 سانتیمتر و طول 280 سانتیمتر و ضخامت 18 میلیمتر می باشند و تعداد ورق های ام دی اف اسکین در هر پالت 30 ورق می باشد.

کاربردهای ورق های ام دی اف اسکین

ورق های ام دی اف اسکین برای طراحی داخلی و آشپزخانه های مدرن، فضاهای اداری، صنعت مبلمان و سرویس خواب و … مناسب و پرکاربرد هستند.

ویژگی های ورق ام دی اف اسکین

  • ورق های ام دی اف اسکین دارای خاصیت ضد خش هستند و در برابر خراشیدگی مقاومند.
  • عمر ورق های ام دی اف اسکین بسیار بالا است.
  • لبه ها در ورق های ام دری اف اسکین بدون درز هستند در نتیجه آب و رطوبت به داخل آنها نفوذ نمی کند.
  • ورق های ام دی اف اسکین در برابر سایش مقاوم هستند.
  • کیفیت و دوام و عمر بالا در کنار قیمت مناسب از ویژگی های مهم ورق های ام دی اف اسکین است.
  • ورق های ام دی اف اسکین دارای تنوع رنگ و طرح بی نظیر و چشم نوازی هستند.
  • ورق های ام دی اف اسکین دارای قابلیت برشکاری و طراحی می باشند و اجرای هر طرح و شکلی روی ورق های ام دی اف اسکین امکان پذیر است.

قیمت ورق ام دی اف اسکین

ورق ام دی اف اسکین متعلق به کشور ایتالیا است و چون محصولی وارداتی محسوب می شود وابسته به نوسانات بازار ارز می باشد. برای آگاهی از قیمت مناسب و کسب اطلاعات کامل در مورد ورق ام دی اف اسکین با کارشناسان و مشاوران ما در دفتر فروش تماس حاصل فرماید تا شما را در خرید ورق ام دی اف اسکین راهنمایی کنند.